У Дніпрі сталася масштабна пожежа в будинку для літніх людей, проводиться евакуація

Сьогодні, 13 жовтня, сталася велика пожежа в одному з будинків геріатричного пансіонату по вулиці гаванської Самарського району міста Дніпро. У зв’язку з цим; інцидентом в терміновому порядку було здійснено евакуацію пацієнтів. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. За інформацією рятувальників, займання сталося в геріатричному пансіонаті в Самарському районі Дніпра.

«По прибуттю до місця події рятувальниками встановлено, що загоряння виникло в житловій кімнаті, розташованій на другому поверсі 5-поверхового будинку соціально-медичної установи», — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що на момент виникнення пожежі в кімнаті нікого не було. Медичний персонал установи до прибуття підрозділів ГСЧС евакуював з будівлі 30 пацієнтів. В результаті інциденту ніхто не постраждав. Пожежа в будинку для літніх людей була локалізована о 8:12 і ліквідовано о 08:25. Вогнем було пошкоджено домашнє майно в кімнаті будинку престарілих на площі 20 квадратних метрів. Нагадаємо, як повідомляв раніше «УРА-Інформ», в штаті Каліфорнія (США) через лісові пожежі на території штату евакуювали понад 100 тисяч людей.